Plaukimo klubas “Banga” – tai profesionalus plaukimo klubas, kuris siekia ne tik mokyti plaukti, bet ir kurti bei vystyti plaukimo sporto bendruomenę, kurioje taikant pažangiausias ugdymo programas, profesionalių trenerių įgūdžius, ugdant komandos vienybę ir asmeninius pasiekimus kiekvienas plaukikas nepriklausomai nuo amžiaus turėtų galimybę atskleisti visą savo potencialą.

Plaukimo klubas veiklą vykdo moderniausioje plaukimo bazėje Lietuvoje - sporto komplekse ,,Girstutis‘‘. Klubas formuoja gabių vaikų sportines grupes, rengia varžybas, ieško naujų talentų profesionaliajam sportui, o profesionaliems sportininkams padeda ruoštis varžyboms, svarbiems tarptautiniams startams. Klubo veikla yra organizuojama, remiantis geriausiais užsienio šalių, tokių kaip Olandija, Didžioji Britanija, JAV, Belgija ir kt., pavyzdžiais, kur sėkmingai veikia klubinė plaukimo sistema.

Plaukimo klubas „Banga“ aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos Plaukimo Federacija bei dalyvauja jos inicijuotame projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“, taip pat kartu su partneriais padeda talentingiems plaukikams, kurių finansinė padėtis yra sudėtinga bei galimybės užsiimti plaukimu yra ribotos.

„Banga“ plaukimo klube dirba 14 profesionalių trenerių, savo plaukimo įgūdžius tobulina daugiau nei 900 vaikų ir suaugusiųjų.

Klubo misija

Mokyti plaukti ir kurti bei vystyti plaukimo sporto bendruomenę, kurioje taikant pažangiausias ugdymo programas, profesionalių trenerių įgūdžius, ugdant komandos vienybę ir asmeninius pasiekimus kiekvienas plaukikas nepriklausomai nuo amžiaus turėtų galimybę atskleisti visą savo potencialą.

Klubo vizija

Pavyzdinis plaukimo klubas Lietuvoje, ugdantis talentingus ir puikius rezultatus demonstruojančius sportininkus, galinčius atstovauti ne tik klubą, bet ir šalį plaukimo čempionatuose bei varžybose Lietuvos ir tarptautiniu mastu.

Klubo vertybės

  • Novatoriškumas – dinamiški ir pasiruošę pokyčiams. Imamės iniciatyvos kurti naujas metodikas, norime ir siekiame mokytis;
  • Kokybė - nuolat tobuliname ugdymo procesą, didelį dėmesį skiriame trenerių kvalifikacijos augimui;
  • Profesionalumas – treneriai turintys aukštąjį išsilavinimą ir ilgametę plaukimo sporto patirtį;
  • Atsakomybė – prisiimame atsakomybę už visapusišką vaikų ugdymą, ir siekiame ne tik sportinio rezultato, bet ir vykdyti edukacinę veiklą;
  • Komandinis darbas - dirbame komandoje ir siekiame bendrų tikslų. Tikime, kad komandinis darbas yra raktas į sėkmingą veiklą;
  • „Sąžiningas varžymasis“ – vadovaujamės garbingo žaidimo principu ir Olimpinėmis vertybėmis, gerbiame ir laikomės taisyklių.