Registracija į stovyklą

Metai
Mėnuo
Diena


Šios varnelės, šalia teksto "Susipažinau ir sutinku su stovyklos sutartimi" pažymėjimas reiškia sutarties tarp Jūsų ir plaukimo akademijos pasirašymą, kuri tampa privaloma vykdyti.
Kviečiame 7-11 metų vaikus į Plaukimo akademijos Banga organizuojamą stovyklą Jūrų liūtas, Girstučio baseine.
Nauji draugai ir šauniausia stovykla kvepianti nuotykiais laukia Tavęs!

Vaikai stovykloje praleis 5 dienas, per kurias pažins vandenį, išmoks plaukimo pradmenų, pagerins įgūdžius ir kaip atsargiai elgtis vandenyje kartu su profesionaliais treneriais! Mažųjų draugų laukia treniruotės, žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, daug nuotykių ir naujų draugų!

Stovyklos data: 2021 11 01 - 2021  11 05

Stovyklos kaina: 150 € (į kainą įskaičiuotos plaukimo pamokos dukart per dieną, pramogos ir maitinimas tris kartus per dieną).

Vaikų amžius: 7-11 m.

Stovykla gali neįvykti dėl LR Vyriausybės įvesto karantino ar kitų ribojimų arba nesusirinkus grupei. Tokiu atveju įsipareigojame grąžinti 100 proc. kelialapio mokesčio, jei jis buvo sumokėtas.

Vaikas vienašališkai gali būti perkeltas į kitą grupę, jeigu to reikalauja LR Vyriausybės įvesti reikalavimai.

Jeigu norite užregistruoti daugiau nei vieną vaiką, arba tą patį vaiką užregistruoti į kitą pamainą, galėsite tai padaryti atlikę pirmą mokėjimą ir prisijungę prie profilio.

Jeigu vaikas lanko plaukimo treniruotes ar jau buvo stovykloje, pirmiausia prisijunkite prie profilio su el. paštu kurį nurodėte registruodamiesi ir tada atlikite registraciją. Jeigu nepavyksta, susiekite su mumis! 

Grupė - tai grupė, kurioje bus jūsų vaikas, pasirinkite bet kurią. 

Sutartį rasite prisijungę prie profilio su registracijoje nurodytu el. paštu.

10% nuolaida taikoma antram šeimos vaikui. Atlikite pilną sumos apmokėjimą ir susisiekite nurodytais kontaktais. 

Turite klausimų?

Rašykite: info@klubasbanga.lt
Skambinkite: +370 640 44480 (I-V 8:00-21:00)