Pagrindus turinčiųjų

Pagrindus  turinčiųjų

Plaukimo pagrindus turintys

Plaukimo klubas "Banga" kviečia vaikus, turinčius plaukimo pradmenis, prisijungti prie įgūdžių tobulinimo grupinių treniruočių! Tikime, kad mokate tiek saugiai elgtis vandenyje ar net perplaukti 25 metrus be sustojimo - bet tobulėti visada yra kur!

Klubas "Banga" treniruotes organizuoja remiantis tarptautine mokymo plaukti programa "Learn to swim" (angl. išmok plaukti), kuri treneriui leidžia metodiškai dirbti, stebėti plaukiko progresą, vertinti klaidas, teikti pasiūlymus bei stiprinti silpnąsias vietas. Mokymo plaukti programą "Learn to swim" sudaro 10 lygių. 1-7 lygyje vaikai išmoksta ir turi visus pradinius plaukimo įgudžius, geba saugiai elgtis vandenyje ir plaukti taip, kad gali pasirinkti bet kurią vandens sporto šaką.

Plaukimo pagrindus turinčiųjų grupėse tobulinama:

  • Plaukimo pratimai ant nugaros, pilvo ar šono
  • Kvėpavimo technika
  • Kitų būdų (krūtine, peteliške) judesiai

Plaukimo treniruotės skirtos 7-16 metų amžiaus vaikams. Vaikai turi galimybę dalyvauti varžybose. Pratybų metu vaikai pasiekia 3-7 plaukimo lygį.

Mūsų siekiamybė, kad Jūsų vaikas taptų pasitikintis savimi, mokėtų plaukti ir būtų saugus vandenyje. Esame pasirengę bendradarbiauti su Jumis, o mokymo plaukti procesą padaryti įdomų, įtraukiantį  ir motyvuojantį.

Mokymo plaukti grupinės treniruotės vyksta: 3 k./sav., 2 k./sav. arba 1 k./sav.

Treniruočių trukmė: 45-60 min.

Mokymosi plaukti programos "Learn to Swim" lygis: 3-7 lygiai