Registracija į stovyklą

Metai
Mėnuo
Diena


Šios varnelės, šalia teksto "Susipažinau ir sutinku su stovyklos sutartimi" pažymėjimas reiškia sutarties tarp Jūsų ir plaukimo akademijos pasirašymą, kuri tampa privaloma vykdyti.
Kviečiame 5-11 metų vaikus į Plaukimo akademijos Banga organizuojamą stovyklą Jūrų liūtas.

Kviečiame 5-11 m. vaikus į visos dienos stovyklą Girstučio baseine!

Vaikai stovykloje pažins vandenį, išmoks plaukimo pradmenų, pagerins įgūdžius ir sužinos kaip atsargiai elgtis vandenyje kartu su profesionaliais plaukimo treneriais!

Mažųjų draugų laukia treniruotės, žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, daug nuotykių ir naujų draugų!

  • Maitinimas 3 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, pavakariai.
  • Dvi plaukimo treniruotės per dieną! Trumpoji 45 min. treniruotė - mokymui plaukti arba plaukimo įgūdžiams gerinti ir ilgoji: 1 val. 30 min. treniruotė - tai ne tik plaukimo treniruotė, bet ir pramogos baseine!
  • Esant tinkamoms oro salygomis vaikai leis laiką lauke.
  • Laukia ir kitos pramogos, poilsis ir laisvalaikis, kuriuo rūpinsis stovyklų vadovai ir kviestiniai svečiai!
  • Vaikų kiekvieną stovyklos dieną lauksime atvykstant nuo 7:30 iki 8:00 val., tėvelių sutikimas vakare nuo 17:00 iki 17:30 val. šventinėmis dienomis stovykla vyks 9:00-17:30 val.
  • Pinigų gražinimo garantija, jei stovykla neįvyks dėl LR Vyriausybės įvesto karantino ar kitų ribojimų.)

Visi vaikai, dalyvaujantys vaikų vasaros plaukimo stovykloje „Jūrų liūtas“, gali nemokamai dalyvauti „Mandatum Life Lietuva“ akcijoje „Mokausi plaukti saugiai“ ir įvykus nelaimingam atsitikimui stovyklos metu gauti išmoką dėl patirtos traumos.

Norėdami dalyvauti skelbiamoje akcijoje „Mokausi plaukti saugiai“ Jūs privalote užpildyti sutikimą su akcijos sąlygomis. 

Turite klausimų?

info@klubasbanga.lt

+370 640 44480