Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybės

Vasario 9 -10 dienomis Druskininkuose, Lietuvos olimpiniame sporto centre vyko, Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybės (2011 – 2014 metų gimimo), kuriose dalyvavo ir 14 PA Bangos auklėtinių, kuriuos treniruoja mūsų treneriai: Goda Overlingaitė, Inga Pravdinskienė ir Osvaldas Svipas. Džiaugiamės, jog iš 19 komandų pagal taškus PA Banga užėmė 13 vietą, o pagal medalių statistiką - net 8 vietą. Pagal rezultatų pagerinimo progresiją vaikai rezultatus gerino net 103%!

Ypatingai džiaugiamės Nedu Stankūnu (trenerė Goda Overlingaitė), kuris iškovojo net 4 medalius ir tapo 3 geriausiu plaukiku savo amžiaus grupėje!