2023-02-23

Investavimas į vaikų plaukimo mokymą ir saugumą yra būtinas. Geriausias būdas vaikui išmokti saugiai plaukti yra reguliariai lankyti mokymo plaukti užsiėmimus šiltoje, jaukioje ir į vaiką orientuotoje aplinkoje. Plaukimo užsiėmimai profesionalioje mokymo plaukti akademijoje Banga įgalina vaikus jaustis užtikrintai vandenyje. Nesvarbu, ar tai būtų mokymasis kvėpuoti ar plaukimo krūtine mokymasis, vaikai turi įgyti įvairių įgūdžių, taip jie tampa drąsesni ir pasitikintys savimi vandenyje.

Pristatome jums dažnai pasitaikančius mitus apie mokymą plaukti, galbūt jie padės tėveliams priimti sprendimą dėl plaukimo užsiėmimų lankymo?

  • 1 mitas: išmokyti plaukti galima ir ežere. Mokymasis plaukti ežere yra nesaugus dėl nežinomo dugno reljefo ir ribotos saugios erdvės. Plaukiant baseine nuplaukiami ilgesni atstumai, kurie ne tik gerina bendrus pasiekimus, tačiau padeda vaikams įgyti pasitikėjimo ir jėgų, kurių reikia norint išsigelbėti iš galimos nelaimingos situacijos plaukiant atviruose vandenyse.
  • 2 mitas: tam, kad mokėti plaukti, galvos į vandenį nardinti nereikia. Plaukimas kai galva laikoma virš vandens yra netaisyklingas. Plaukimas tokiu būdu greitai nuvargina kūną, nes reikalauja nuolatinio judėjimo ilgą laiką. Plaukikai gali greitai pavargti. Kai lankomi plaukimo užsiėmimai su profesionaliais treneriais yra kuriama plaukimo technika, kuri leidžia efektyviai plaukti ilgesnius atstumus. Vaikai įgyja žinių, reikalingų saugiai plaukti.
  • 3 mitas: vaikų priverstinės adaptacijos metodai yra geriausi. Tai vienas pavojingiausių metodų, kuriuos tėvai gali taikyti savo vaikui. Vadovaujamas mokymasis yra geresnis nei priverstinės adaptacijos metodas. Metodai, kurie priverčia vaikus patekti į nepatogią ir pavojingą situaciją, gali sukelti traumą, dėl kurios bus baiminamasi plaukti visą gyvenimą. Į plaukimo pamokas reikia žiūrėti švelniai ir pritaikyti kiekvienam vaikui. Tikra pažanga pasiekiama, kai vaikai ramiai ir teigiamai supažindinami su baseinu.
  • 4 mitas: mano vaikas per mažas. Nuo trijų mėnesių kūdikiai gali pradėti mokytis įgūdžių, reikalingų pasitikėjimui vandeniu, pavyzdžiui, kvėpavimo ir plūduriavimo. Baseino lankymas jauname amžiuje ar net kūdikystėje skatina komfortišką savijautą vandenyje ateityje, kai pradedamos lankyti mokymo plaukti pamokos.
  • 5 mitas: mano vaikui nereikia daug pamokų. Mokslo metus vykstančios plaukimo pamokos yra raktas į vaiko gebėjimų tobulinimą. Daryti prielaidą, kad vaikai prisimins viską, ko išmoko per porą mėnesių mokymo plaukti pamokų lankymo, gali būti rizikinga. Plaukdami visi vaikai turi būti prižiūrimi, nepaisant jų plaukimo įgūdžių lygio. Jei vaikas lanko plaukimo pamokas po to, kai jis jau turi pagrindinius gebėjimus, tai užtikrina, kad saugumas išliks svarbiausias dalykas. Nuolat lankomos plaukimo pamokos suteiks tėvams užtikrintumo, kurio jiems reikia norint džiaugtis maudynėmis vasaros sezonu.

Plaukimo akademijos Banga siekiamybė, kad vaikas taptų pasitikintis savimi, mokėtų plaukti ir būtų saugus vandenyje. Esame pasirengę bendradarbiauti, o mokymo plaukti procesą padaryti įdomų, įtraukiantį ir motyvuojantį! Kviečiame vaikus nuo 4 m. ir suaugusiuosius išbandyti Plaukimo akademijos Banga treniruotes nemokamai, kurių metu supažindinsime su mūsų veikla ir taikoma pažangia mokymo plaukti metodika. Išbandę mūsų mokymo plaukti užsiėmimus nuspręsite ar jūsų vaikui patinka pamokos ir ar norite investuoti į vaiko mokėjimą plaukti ir saugumą.

Užpildykite registracijos formą arba parašykite mums info@akademijabanga.lt arba paskambinkite +370 640 44480

Kai sutarsime jums patogų laiką, su savimi reikės turėti plaukimo treniruotei reikalingas priemones: maudymosi kostiumą, šlepetes, plaukimo akinukus bei kepurėlę (neprivaloma), rankšluostį, higienos reikmenis.

Turite klausimų? Susisiekime!

info@akademijabanga.lt arba telefonu +370 640 44480