Plaukimo akademijos Banga siekiamybė yra suteikti saugaus elgesio vandenyje pagrindus, išmokyti plaukti bei kurti ir vystyti plaukimo sporto bendruomenę. Taikant pažangią mokymo plaukti programą bei profesionalių plaukimo instruktrių įgūdžius, kiekvienas plaukikas, nepriklausomai nuo amžiaus, turi galimybę atskleisti visą savo potencialą.

Plaukimo akademija banga naudojamas modelis, kuris instruktoriui leidžia metodiškai dirbti, stebėti progresą, vertinti klaidas, teikti pasiūlymus ir stiprinti silpnąsias vietas. 

Plaukimo treniruotės Bangoje vyksta pagal unikalią mokymo plaukti programą, kuri apima visą vaiko, kaip plaukiko kelionę nuo pirmo prisilietimo prie vandens iki profesionalaus plaukimo. Mokymo plaukti sistema sudaryta iš 10–ties lygių. Po kiekvieno sėkmingai įveikto mokymo plaukti etapo vaikui įteikiamas mokymo plaukti pažymėjimas, kuris sustiprina vaiko motyvaciją siekti daugiau, o tėvams užtikrinamas grįžtamasis ryšis tarp plaukimo akademijos, instruktorių, tėvų ir plaukimo pamokas lankančių vaikų.

Plaukimo akademija formuoja individualias ir grupines plaukimo treniruotes tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Plaukimo akademijos tikslas, kad Jūs arba Jūsų vaikas taptų pasitikintis savimi, mokėtų plaukti ir būtų saugus vandenyje. Plaukimo akademija pasirengusi bendradarbiauti, o mokymo plaukti procesą padaryti įdomų, įtraukiantį ir motyvuojantį!