Plaukimo akademija Banga – tai akademija, kuri siekia ne tik mokyti plaukti, bet ir kurti bei vystyti plaukimo sporto bendruomenę, kurioje taikant pažangiausias ugdymo programas, profesionalių trenerių įgūdžius, ugdant komandos vienybę ir asmeninius pasiekimus kiekvienas plaukikas nepriklausomai nuo amžiaus turėtų galimybę atskleisti visą savo potencialą.

Banga veiklą vykdo moderniausiose plaukimo bazėse Lietuvoje – Girstučio baseine, Kaune, Klaipėdos baseine, LSC sporto komplekse Druskininkai.

Akademija formuoja nemokančių plaukti, plaukimo įgūdžių tobulinimo bei sportines plaukimo grupes vaikams ir suaugusiems!

Plaukimo akademija Banga yra naudoja mokymo plaukti modelį, kuris leidžia metodiškai dirbti, stebėti progresą, vertinti klaidas, teikti pasiūlymus, stiprinti silpnąsias vietas. Modelis suteikia galimybes tėvams sužinoti apie vaikų gebėjimus ir pasirengimą.

Plaukimo akademija Banga aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos Plaukimo Federacija bei dalyvauja jos inicijuotame projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“, taip pat kartu su partneriais padeda talentingiems plaukikams, kurių finansinė padėtis yra sudėtinga bei galimybės užsiimti plaukimu yra ribotos.