Į plaukimo užsiėmimus galite užsiregistruoti čia: www.klubasbanga.lt/lt/registracija/

Pasirinkite miestą, norimą amžiaus grupę, lygį ir tinkamiausią treniruotės laiką. Užpildykite anketą ir apmokėkite – taip rezervuosite vietą ir sudarysite sutartį.

Pirmą kartą atvykstant turėkite galiojančią vaiko sveikatos pažymą, kurią pateikiate mokyklai arba Nr. 068/a formą, jeigu pretenduojate į NVŠ krepšelį.

Turėkite maudymosi aprangą, šlepetes neslystančiu padu, akinukus ir kepuraitę. Būtinai turėkite rankšluostį ir higienos reikmenis.

Kaune ir Druskininkuose yra galimybė pritaikyti NVŠ krepšelį, apie jį galite pasiteirauti registratūroje arba užpildyti www.klubasbanga.lt/lt/registracija/

15% daugiavaikėms, socialiai remtinoms šeimoms bei neįgalumą turintiems asmenims tik pristačius tai įrodančius dokumentus.

Plaukimo lygį nustato mokymo plaukti instruktorius per bandomąją treniruotę. Į ją galite registruotis el. paštu info@akademijabanga.lt

Vaikų treniruotes galite stebėti paskutinę mėnesio savaitę balkone (Kaune, Druskininkuose) arba įsigiję vienkartinį apsilankymo bilietą į baseiną (Kaune).

Susisiekite el. paštu info@akademijabanga.lt arba atvykite į registratūrą.

Treniruočių trukmė 30-45 min.

Trenerių kontaktus rasite čia: https://www.klubasbanga.lt/lt/komanda/

Bandomoji treniruotė – tai vaiko mokėjimo plaukti lygio nustatymas ir pačio vaiko asmeninis pasitikrinimas – ar jam patinka būti baseine, ar jis gerai jaučiasi, ar nori lankyti užsiėmimus. Bandomoji treniruotė negarantuoja vietos grupėje, tačiau galime įtraukti į laukiančiųjų sąrašą.

Sergant 14 ir daugiau kalendorinių dienų (nepertraukiamai) bei pristačius tėvų pateisinimą dėl ligos, taikome 30% nuolaidą ateinančio mėnesio mokėjimui. Pranešti galite el. paštu (neprivaloma).

Taip, jeigu grupėje bus laisvų vietų, tai galite padaryti registratūroje arba susisiekę el. paštu.

Sąskaitą rasite prisijungę prie savo el. bankininkystės.

Kaune: adresu Kovo 11 – osios g. 26, Kaunas. Įėjimas iš pagrindinės gatvės, po švieslente su logotipu.

Druskininkuose: M. K. Čiurlionio g. 115A, Druskininkai.