APIE MUS

Plaukimo akademija Banga

Plaukimo akademija Banga – tai akademija, kuri siekia ne tik mokyti plaukti, bet ir kurti bei vystyti plaukimo sporto bendruomenę, kurioje taikant pažangiausias ugdymo programas, profesionalių trenerių įgūdžius, ugdant komandos vienybę ir asmeninius pasiekimus kiekvienas plaukikas nepriklausomai nuo amžiaus turėtų galimybę atskleisti visą savo potencialą.

Banga veiklą vykdo moderniausiose plaukimo bazėse Lietuvoje - Girstučio baseine, Kaune, Klaipėdos baseine, LSC sporto komplekse Druskininkai, Prienų baseine.

Akademija formuoja nemokančių plaukti, plaukimo įgūdžių tobulinimo bei sportines plaukimo grupes vaikams ir suaugusiems!

Plaukimo akademija Banga bendradarbiauja su 150 metų veikiančia tarptautine ,,Swim England“ organizacija, kurios mokymo plaukti ir vertinimo sistema remiasi daugiau nei 80% Anglijos plaukimo klubų! Programa „Learn to Swim“ (angl. išmok plaukti) yra pirmasis Lietuvoje diegiamas tarptautinis modelis, kuris leidžia metodiškai dirbti, stebėti progresą, vertinti klaidas, teikti pasiūlymus, stiprinti silpnąsias vietas. Modelis suteikia galimybes tėvams sužinoti apie vaikų gebėjimus ir pasirengimą.

Plaukimo akademija Banga aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos Plaukimo Federacija bei dalyvauja jos inicijuotame projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“, taip pat kartu su partneriais padeda talentingiems plaukikams, kurių finansinė padėtis yra sudėtinga bei galimybės užsiimti plaukimu yra ribotos.