2022-01-13

Plaukimo akademija „Banga“ jau pradėjo veiklą Druskininkuose!

Atėjus naujiems metams, pažadėjote sau, kad tapsite aktyvesni ir užsiimsite naujomis veiklomis? O galbūt nusprendėte, kad  laikas pasirūpinti turiningu savo vaiko laisvalaikiu, įgūdžiais ir sveikata? Nuo šiol,  vaikai ir suaugusieji turi  galimybę dalyvauti  plaukimo užsiėmimuose Druskininkuose. 

Plaukimo akademija „Banga“ sausio 10 d. atvėrė duris LSC sporto komplekse „Druskininkai“ (M .K. Čiurlionio g. 115A). Džiaugiamės jau vykstančiais  užsiėmimais ir esame be galo laimingi galėdami prisidėti prie Druskininkų miesto gyventojų gerovės mokydami juos plaukti ir kaip saugiai elgtis vandenyje. Plaukimo treniruotėse sutikome virš 150 druskininkiečių, pasiryžusių išmokti plaukti ar pagerinti turimus įgūdžius! 

Plaukimas ypač populiarus tarp vaikų

Plaukimo treniruotės yra labai populiarios tarp vaikų nuo 4 metų, šio amžiaus plaukimo grupės sparčiai pildosi. Vaikai treniruočių metu susipažins su vandeniu, įgys daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir nugalės baimes, atsipalaiduos, išmoks plaukimo pradmenų.

Treniruočių metu stiprinami viso kūno raumenys, daroma teigiama įtaka vaiko laikysenos formavimuisi. Plaukimas – universali veikla, tinkanti tiek ekstravertams, kurie užsiėmimų metu turi galimybę susirasti naujų draugų, tiek intravertams vaikams, kurie galės atsipalaiduoti ir susitelkti į save. Plaukimo akademija „Banga“ Druskininkuose organizuoja užsiėmimus 4-11 metų vaikams, kuriuose kiekvienam vaikui skiriamas ypatingas dėmesys ir užtikrinamas saugumas.

Suaugusieji taip pat nepraleidžia progos mėgautis plaukimu

Įvairaus amžiaus ir skirtingo fizinio pasirengimo suaugusieji aktyviai registruojasi į plaukimo užsiėmimus dėl daugybės priežasčių. Visų pirma, vanduo atpalaiduoja ir padeda atsikratyti įtampos, kita priežastis - noras išmokti plaukti taisyklingai, atlikti teisingus judėjimo ir kvėpavimo judesius. Plaukiant stiprinami raumenys, širdies veikla, dailėja kūno formos, gerėja savijauta, atsiranda lengvumo pojūtis ir daug teigiamų emocijų. Reguliarūs apsilankymai baseine taip pat pagerina miego kokybę. Užsiėmimai puikiai tinka ir tiems, kurie nemoka plaukti ir jaučia baimę, nepasitiki savo jėgomis. Plaukimas tampa ne tik nauja įdomia veikla, bet ir puikiu iššūkiu, skatinančiu tobulėti.

Taikomi patys efektyviausi mokymo plaukti metodai

Plaukimo akademija „Banga“ vykdo veiklą įmonių grupės „Infrastruktūra Lt“ valdomuose moderniausiuose plaukimo baseinuose Lietuvoje: Kaune ir Klaipėdoje.

Vaikų mokymas plaukti vyksta pagal britišką „Swim England“ metodiką „Learn To Swim“. Profesionalūs treneriai intensyviai dirba su mokiniais, stebi jų progresą, objektyviai vertina klaidas. Mokantis pagal šią metodiką, labai greitai tenka džiaugtis puikiais pasiekimais, tikslingai stiprinami vaikų plaukimo įgūdžiai.

„Swim England“ – daugiau nei 150 sėkmingos veiklos metų skaičiuojanti Didžiosios Britanijos nacionalinė plaukimo organizacija. Prieš daugiau nei metus „Learn To Swim“ metodika buvo pripažinta sėkmingiausia visų laikų plaukimo programa visoje Britanijoje, taikoma daugybėje kitų šalių. Virš 80% visoje Anglijoje vedamų mokymo plaukti pamokų vadovaujasi „Learn to swim“ metodikos pagrindais. Ši programa suteikia vaikams taip trūkstamo pasitikėjimo, puoselėja meilę plaukimui, padeda tobulinti gyvybiškai svarbius plaukimo įgūdžius ir pastebimai gerina savijautą.

Programa suskirstyta į 10 lygių. Įveikus 1- 7 lygį vaikas mokės saugiai elgtis vandenyje, gebės plaukti tiek, kad galės pasirinkti bet kurią vandens sporto šaką. 8-10 lygyje yra tobulinami plaukimo įgūdžiai, ko pasekoje vaiko rezultatai gali peraugti į sportinį rezultatą. Tai yra labai aiški sistema vaikams, kurie nori tik teisingai išmokti plaukti ir tiems, kurie norės siekti rezultatų. Motyvacinė vertinimo sistema apima ne tik plaukimo gebėjimus, tačiau ir  mokėjimą saugiai elgtis vandenyje.

Turite klausimų?

Skambinkite: +370 655 21598
Rašykite: druskininkai@klubasbanga.lt
Sekite mus FACEBOOK!